• NL
  • FR
  • EN

Kaaitheater

  • Kalender
  • sep-dec 22
    • Alles
    • Theater
    • Dans
    • Performance
    • Conversation
    • In Residence
  • Preview 23
  • Praktisch
    • Reserveren
    • pay what you can
    • Goed om weten
    • Locaties
    • Contacteer ons
  • Kijk & lees
  • Kalender
  • sep-dec 22
    • Alles
    • Theater
    • Dans
    • Performance
    • Conversation
    • In Residence
  • Preview 23
  • Praktisch
    • Reserveren
    • pay what you can
    • Goed om weten
    • Locaties
    • Contacteer ons
  • Kijk & lees
  • NL
  • FR
  • EN

Periode

Genre

  • theater (3) Apply theater filter
  • dans (1) Apply dans filter
  • performance (1) Apply performance filter
Toon meer

Type

  • Production (4) Apply Production filter
Toon meer

Locatie

  • BRONKS (4) Apply BRONKS filter
Toon meer

Seizoen

  • 20/21 (4) Apply 20/21 filter
Toon meer

Labels

Toon meer

Cherish Menzo / Frascati Producties

Jezebel

dans performance

Jezebel
Jezebel
do 10.09 - vr 11.09.20

De kenmerkende beeldenstroom in hip-hopclips versterkt de stereotypen die worden geassocieerd met de zwarte/donkere/gekleurde vrouw. Maar Jezebel weigert gedefinieerd te worden door anderen. Zij navigeert door het landschap van de hiphopcultuur en zoekt naar manieren om haar imago zelf op te eisen. Kan Jezebel het controversiële stereotype dat wordt geassocieerd met de zwarte hiphop-honey deconstrueren? Hoe herdefinieert deze video-girl zichzelf anno 2019?

  • #nieuwjong

Florian Myjer & Kim Karssen / Frascati Producties

Oorlog en Vrede

theater

Oorlog en Vrede
Oorlog en Vrede
ma 07.09 - di 08.09.20

Na het succesvolle Bloomsbury beklimmen Florian Myjer en Kim Karssen de Mount Everest van de wereldliteratuur: Oorlog en Vrede van Tolstoj. Dit wordt geen gewone romanbewerking, maar een persoonlijke, explosieve, megalomane toneelavond.

  • #nieuwjong

Dries Gijsels

Realtime

theater

Realtime
Realtime
za 05.09 - zo 06.09.20

In Realtime volgen we een theatermaker die een voorstelling probeert te maken over tijd. Dries Gijsels en zijn crew scheppen een even rusteloos als intrigerend universum van waarzegsters en ex-geliefden, van vertragingen en deadlines, van te veel koffie en te weinig slaap. In een race tegen de klok proberen ze een nieuwe tijdzone te ontdekken, waar de aandacht niet versnipperd is en de tijd even kan uitrusten.

  • #nieuwjong

Venus Pop Grotto! / Anna Luka da Silva & Nora Ramakers

The Journey

theater

The Journey
The Journey
do 03.09 - vr 04.09.20

In ​The Journey​ onderneemt Anna Luka een zwartgallige reis door haar geheugen. Via een taal die geïnspireerd is door de lyriek van Faust en het gebroken Engels van de Urban Dictionary gaat ze beelden uit haar jeugd te lijf. Maar haar intentie is niet om te vergeten. ​The Journey​ is een zoektocht om het lijdende lijf te overstijgen. Want hoe anders vindt een slachtoffer de weg uit het slachtofferschap?

  • #nieuwjong

Over ons

  • Missie
  • Partners
  • Netwerken
  • Integriteitsbeleid
  • Non-discriminatie
  • Disclaimer
  • Privacy

Extra

  • Archief
  • Hashtags
  • Scholen en groepen
  • How to be Many...

Ticket info

  • Goed om weten
  • Tijdens corona
  • Reserveren
  • Shop

Contact

  • Pers
  • Wie is wie
  • Techniek
  • Zaalverhuur

Copyright KAAITHEATER. Alle rechten voorbehouden